O Nas

WELES Krzysztof Luźny jest dystrybutorem
wyrobów największych marek z Polski oraz zagranicy.

Aktywna działalność na rynku, stałe poszerzanie oferty, a przede wszystkim reagowanie na Państwa głosy – naszych Klientów stanowią główny filar samoobsługowych hurtowni WELES Krzysztof Luźny. Zapewniają one maksymalną wartość dodaną dla Odbiorców. Umożliwia to całkiem nowa przestrzeń przygotowana specjalnie do expressowej obsługi Klientów.

Hurtownia zapewnia produkty dostępne „od ręki”, które można oglądać na żywo, a nie tylko w katalogach. Bogata oferta produktów z branży instalacyjnej to nie wszystko. Dodatkowo, przy okazji zakupów niezmienna pozostaje fachowa obsługa, na którą zawsze mogą Państwo liczyć.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo dużą różnorodność produktów, co pozwoli kompleksowo zaopatrzyć Wasze realizowane przedsięwzięcia. Wizytówką firmy jest profesjonalna obsługa, celem – rozwój, strategią – uzyskanie jak najwyższej jakości produktów w konkurencyjnej ofercie cenowej dla Państwa. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje nie tylko sprawną i skuteczną obsługę Klienta, ale także indywidualne podejście do Jego potrzeb.

Możesz nam zaufać, jesteśmy na rynku od 20 lat
i znamy się na tym jak mało kto.

Więcej informacji

Dzięki długoletniej działalności firmy WELES Krzysztof Luźny oferujemy szeroki wachlarz produktów instalacyjnych, sanitarnych, wyposażenia łazienek, techniki grzewczej, jak również narzędzi instalatorskich czołowych producentów z kraju i ze świata. Posiadamy bardzo duże stany magazynowe co umożliwia dostęp do każdego produktu – wszystko szybko oraz w zasięgu ręki.

Profesjonalna, wykwalifikowana Kadra, fachowo doradzi i pomoże w wyborze odpowiednich produktów. Oferujemy indywidualne podejście do każdego Klienta.

Prowadzimy spotkania z przedstawicielami producentów z branży instalacyjnej, grzewczej oraz sanitarnej. Specjalistyczne szkolenia pozwalają na przekazanie rzetelnych informacji o najnowszych technologiach oraz produktach. Podczas takich spotkań można zasięgnąć porad dotyczących instalacji i montażu oraz produktów, które Państwa interesują.